Na co si dát pozor při výběru solárních panelů!

Pozor, při výběru panelů je směrodatná záruka produktová ne výkonnostní!

Proč upínání se k informaci o 25 záruce na výkon u panelu, je špatná počáteční kalkulace?

Panel WEB

Zdůvodnění:

Jestliže vznikne v průběhu výše zmiňovaných 25 let u zákazníka domněnka, že deklarovaný výkon poklesl, je pro reklamaci nutno investovat do demontáže panelů z střechy, zavezení do laboratoře, tím získat certifikát z flasch test komory, a s tímto certifikátem pak případně panel reklamovat. (pravděpodobně není ani potřeba naznačovat, že celý tento postup Vás bude stát sumu, která se rovná pěti, až šesti novým panelům) Z výše popsaného vyplývá, že vzhledem k případné investici do FVE je mimo jiné dobré mít na paměti, že důležitá je záruka produktová (mechanická), která musí být u panelu uváděna taktéž. Na základě této záruky můžete panel reklamovat okamžitě, pouze s fotografií výrobní vady (např. prasklé sklo, rozklížený rám).

Je tedy nutno zvážit, od kterých výrobců panely odebírat, s jak velkou produktovou zárukou, a na základě referencí očekávat, že zde v době případného reklamování produktu – panelů, tyto firmy, budou!

Při výběru dodavatele panelů dbáme této zkušenosti a v spolupráci s firmou SOLSOL , Vám nabízíme panely od těchto firem:

– Canadien Solar

-AEG

-SUN POWER

Poptávkový formulář

  Někdy méně, znamená lépe a kvalitně!

  Solární panely a tepelná čerpadla Frýdek Místek, Ostrava, Havířov, Kopřivnice, Jablunkov, Česky Těšín, Karviná, Orlová, Nový Jičín, Příbor, Studénka, Frenštát pod Radhoštěm, Bohumín, Hlučín, Bukovec, Klimkovice.

  PlackynaStrechy s.r.o.

  Ičo: 17848130

  tř. T. G. Masaryka 496, Frýdek, 738 01
  Frýdek-Místek

  Otevírací doba:
  Po telefonické domluvě 733 444 134.