Na co si dát pozor při výběru solárních panelů!

Při výběru solárních panelů je klíčová produktová záruka, nikoli záruka výkonnostní. Proč? Zaměření na 25letou výkonnostní záruku může být zavádějící a v praxi nevýhodné.

Panel WEB

Záruka na výkon panelů sice zní lákavě, ale je třeba si uvědomit, že v případě podezření na pokles výkonu během zaručené doby je nutná demontáž, odeslání do laboratoře a získání certifikátu z testovací komory, což může přijít draho – často se cena vyšplhá na ekvivalent několika nových panelů. Proto je důležité brát v úvahu i produktovou záruku, která kryje mechanické defekty a umožňuje reklamaci na základě fotodokumentace, například v případě prasklého skla nebo poškozeného rámu.

Při výběru dodavatele je třeba pečlivě zvážit délku produktové záruky a spolehnout se na ověřené reference. Ve spolupráci s firmou SOLSOL doporučujeme panely od renomovaných výrobců s dlouhodobě ověřenou kvalitou a spolehlivostí:

– Canadian Solar                                                                                                                                                      – AEG                                                                                                                                                                               – SUN POWER

Vybírejte solární panely s důrazem na spolehlivost a dlouhodobou podporu, abyste si mohli být jisti, že vaše investice do fotovoltaiky bude skutečně dlouhodobě výhodná.

.

Poptávkový formulář

  Kalkulačka úspory s virtuální baterií.

  1.  Vyplňte formulář.
  2.  Zaměříme nemovitost dle satelitních snímku.
  3.  Zavoláme vám ohledně doplnění podrobností. 
  4. Zašleme vám kalkulaci úspory.

  *Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů